W środę 30.09.2015 w Zielonej Szkole po kilku letniej przerwie ponownie zorganizowaliśmy Święto Pieczonego Ziemniaka. Uczestnikami byli uczniowie klas V Szkoły Podstawowej w Baruchowie. W pięknej scenerii, bardzo sprzyjającej słonecznej aurze i rozbrzmiewającej muzyce, uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swych umiejętności sprawnościowych i intelektualnych w przygotowanych konkursach. W czterech indywidualnych zadaniach wyłonieni zostali Mistrzowie, którzy uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami i upominkami, natomiast w pozostałych dwóch konkursach grupowych uczestniczyły całe klasy bądź ich reprezentanci. Po pełnym emocji i wypełnionym śmiechem współzawodnictwie wszyscy zasiedli do degustacji pieczonych w ognisku ziemniaków i kiełbasek. Wspaniała atmosfera i zabawa gościła wśród wszystkich uczestników, także wśród Pań wychowawczyń klas oraz organizatorów.
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim SPONSOROM, dzięki którym ten dzień był dla uczestniczących dzieci jeszcze bardziej wyjątkowy, kolorowy, beztroski i niezapomniany.
Bardzo dziękujemy: Firmie „WALDI”; Państwu Teresie i Wiesławowi Kruczyńskim; Pani Joannie Mechuła; Gminnej Spółdzielni „SCH”- Piekarni w Baruchowie.

[Not a valid template]