Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do spędzenia wolnego czasu w nowo wybudowanym wiejskim zakątku w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Znajduje się w nim pięknie wymurowana grillo – wędzarnia wykończona gustownie cegłą klinkierową oraz kamieniem marmurowym. Ustawione wewnątrz kącika zostały również 4 sztuki drewnianych ławek i 2 sztuki drewnianych stołów przy których można odpocząć. Ponadto w obrębie wiejskiego zakątka zostały rozmieszczone drewniane rzeźby o tematyce ludowej, które uatrakcyjniają teren zakątka jak i całego ośrodka.
Wiejski zakątek jest miejscem ogólnodostępnym i publicznym służącym wypoczynkowi, rekreacji i turystyce. Wszyscy miłośnicy wypoczynku na łonie natury mogą z niego korzystać codziennie nieodpłatnie w godz. od 10:00 do 20:00.

[Not a valid template]

logo ue