Zielona Szkoła w Goreniu Dużym zaprasza

Szkoły Podstawowe na

ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

30.09.2015 r. strat godz. 9:00

W święcie mogą brać udział klasy szkół podstawowych z powiatu włocławskiego i Miasta Włocławek. Każda szkoła może zgłosić udział kilku klas. Klasy przyjeżdżające na miejsce przemieszczają się po rozstawionych na terenie ośrodka stanowiskach i biorą udział w zadaniach. Zadania kończą się drobnymi upominkami dla najlepszych.

Na koniec każde dziecko dostaje pieczonego w ogniu ziemniaka i kiełbaskę z grilla.

Zgłoszenia należy kierować na adres biuro@zielonaszkolagoren.pl lub dokonać rezerwacji telefonicznej pod nr 606-884-944/ 54-2841-616 do dnia 22.09.2015 r. do godz. 15:00. O uczestnictwie decydować będzie pierwszeństwo zgłoszeń. Przy dużej ilości zgłoszeń możliwość zorganizowania święta w kilku dniach.

Koszt uczestnictwa każdego dziecka to 8 zł/os.

Dodatkowe atrakcje:

mini zoo – zwiedzanie bezpłatne

sklepik ze słodyczami, napojami, pamiątkami

gokart (żeton 5 zł – do kupienia w sklepiku)

przejażdżki na kucu (bilet 5 zł do kupienia w sklepiku)