Niezapomnianych wrażeń w naszej Zielonej Szkole mogą dostarczyć przejażdżki na kucach. Pośród zwierząt jakie znajdują się w naszym mini zoo, są także 3 kuce! Dwa z pośród są nieco większe, dlatego wykorzystywane są zarówno do spacerów w siodle jak również do zaprzęgu bryczki. Trzeci kuc, jest wyjątkowo spokojny i niższy od pozostałych, dlatego mniejsze dzieci mają możliwość jazdy w siodle właśnie na nim. Opiekun kucy dla bezpieczeństwa dzieci spaceruje trzymając kucyka za ogłowie lub na lonży.

Na wyższym kucu starsze dzieci i młodzież mają możliwość jazdy z opiekunem trzymającym kuca na lonży albo mogą spróbować jazdy samodzielnej.

Pragniemy nadmienić, iż wszystkie kuce są bardzo spokojne i oswojone z ludźmi.

Zapraszamy do skorzystania z niecodziennej atrakcji i bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami.

[Not a valid template]