Po raz pierwszy byliśmy organizatorami półkolonii letnich z dofinansowaniem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dla dzieci, których rodzice są ubezpieczeni  w pełnym zakresie w KRUS. Kreatywność wychowawców nie pozwoliła uczestnikom na nudę. Czas który dzieci spędziły u nas był wypełniony bogatym i urozmaiconym programem. Odbywały się rożnego rodzaju warsztaty edukacyjne, artystyczne, manualne, zabawy ruchowe, spotkania z twórcami ludowymi. było pieczenie bułeczek, lepienie motywów dekoracyjnych z gliny, rzeźba w ziemniaku. Dzieci poznały ścieżki leśne Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Oprócz wycieczek lokalnych na wierzę obserwacyjną nad J. Rakutowskim, wycieczki Zieloną Kolejką do ogrodu edukacyjnego  (Rycykowy Zakątek) oraz wycieczki do pomnika przyrody – Dębu Szypułkowego w Krzywym Lesie  dzieci zwiedziły Toruń wraz z seansem w planetarium oraz Płock w którym zwiedzały Ogród Zoologiczny.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczącym dzieciom za wyjątkowo miłe razem spędzone  chwile, pozytywna energię, uśmiech i fantastyczne zachowanie. Pragniemy podziękować wspaniałym Paniom opiekunkom za codzienną zachętę do pozytywnego spędzania czasu, pogodę ducha oraz cierpliwość.

Dziękujemy również rodzicom za życzliwość i współpracę.

Zapraszamy serdeczne w przyszłym roku na kolejne półkolonie:):)

 

[Not a valid template]