Blisko 50 rodzin wraz ze swoimi pociechami z Gminy Baruchowo bawiło się na spotkaniu rodzinnym zorganizowanym w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Spotkanie ze świętym Mikołajem, atrakcje i upominki po raz pierwszy przygotował dla dzieci wraz z Wójtem Gminy Baruchowo Klub Suzuki Polska z Łodzi. Ten szczególny dzień miał rozpocząć się tradycyjnym kuligiem konnym, niestety plany pokrzyżowała pogoda. Sanie zamieniono na terenowe samochody i stare motocykle z koszem, a kierowcy dzielnie zastąpili woźnicę dostarczając odrobinę adrenaliny w jeździe terenowej. Po ognisku z kiełbaskami zabawa przeniosła się do budynku Zielonej Szkoły, gdzie zabawę poprowadził Cezary Klimczak. Na sali pojawiła się miss Polski nastolatek wprowadzając miłe zamieszanie wśród uczestników zabawy. Zmęczeni zabawą posilali się słodziutkimi pączkami, słodyczami i owocami. Kulminacyjnym punktem spotkania były paczki rozdawane przez Mikołaja, który ze względu na warunki atmosferyczne dotarł na spotkanie samochodem terenowym. Zabawa trwała do godzin wieczornych, a uczestnicy zostali odwiezieni w dobrych humorach do swych domów Żegnając się mówili do miłego spotkania za rok. Pełne uznanie należy się organizatorom za wspaniałą inicjatywę, podziękowanie należałoby złożyć wielu osobom, ale nie to jest ważne. Radość dziecka i czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi jest nieoceniony.