Gmina Baruchowo zgłosiła swój udział do konkursu Nestlé Porusza Polskę, w którym nagrodą jest siłownia zewnętrzna składająca się z dziewięciu urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer. Aby wygrać i otrzymać darmową siłownie zewnętrzną, która zlokalizowana byłaby przy targowisku gminnym w Baruchowie trzeba otrzymać największą ilość głosów w głosowaniu internetowym – siłownie otrzyma tylko jedna gmina w województwie kujawsko-pomorskim. Głosowanie odbywa się w terminie do 06.07.2016r. Głosujący może oddać tylko jeden głos dziennie. W kolejnym dniu ten sam głosujący może oddać następny głos na tę samą lokalizację. W celu zagłosowania  należy kliknąć w następujący link: https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/baruchowo, następnie wpisać swój adres e-mailowy w celu otrzymania linku weryfikacyjnego i oddać swój głos.  Liczymy na Państwa głosy!!!